Pasākuma programma

Programma īsumā

19.00 – 01.00 – pasākumi visās telpās

22.30 – 23.00 (1. stāvs) – SSER koris

23.00 – 01.00 (1. stāvs) – dzīvā mūzika un dejas

Šogad Je Joue komanda piedāvā dzīves spēli – “Blue Dabudai”. Noteikumi ir vienkārši: ejot cauri dažādiem dzīves posmiem (bērnībai, tīņa gadiem, studenta gadiem, darba vecumam un pensijai), Jūs vācat punktus. Tie, kas savāks vairāk punktu, varēs redzēt, kas notiek “paradīzē”, kamēr citi varēs tikties ar velnu. Esam izvēlējušies nosaukumu “Blue Dabudai” Eiffel 65 dziesmas “Blue Da Bu Dee” dēļ. Dziesma stāsta par cilvēku, kas visu redz zilā krāsā, kas arī saistīts ar dzīvošanu, nekad nezaudējot cerību. Esat laipni lūgti ne tikai izbaudīt aktivitātes dažādajās telpās, bet arī vērot teātra grupas un kora priekšnesumus, baudīt dzīvo mūziku un dejas.

Bērnības istaba

1. stāvs

Vai atceries savu bērnības istabu? Vai vari iztēloties visas tās lietas SSE Riga? Ja atbilde ir nē, nāc uz Muzeju nakti 19. maijā un atceries. Daudz rotaļlietu, mūzikas, leļļu, rotaļu mašīnu, konfekšu un košu krāsu – to visu varēs atrast SSE Riga 1. stāvā 19. maijā. Pačukstēsim priekšā – ja vēlies iegūt vairāk punktu, sagatavo kādu smieklīgu joku. Kā arī vari sākt atsvaidzināt savas prasmes leļļu apģērbšanā, zīmēšanā un Super Mario spēlē.

Tīņu istaba

3. stāvs

Ak, saldie 16! Laiks, kad mums visiem bija elki, kuriem centāmies līdzināties un stilīgi džinsi. Mēs ļausim atgriezties šajā periodā un izbaudīt laiku kā toreiz. Tu varēsi šeit atrast daudz testu par personību un attiecībām no vispopulārākajiem tīņu žurnāliem, izveidot draudzības rokassprādzi un pat uzspēlēt pudeles spēli. Ienākot šajā istabā, uzreiz justīsies vismaz par 5 gadiem jaunāks.

Studentu istaba

Sorosa auditorija

Studējot Je Joue universitātē,varēsi pārbaudīt savu IQ, izveidot savu studenta cepuri, uzzināt daudz dažādu interesantu faktu un, protams, izbaudīt studentu ballīti.

Darba vecuma istaba

4. stāvs

Darbs nav tikai būšana nopietnam un strādāšana visas dienas garumā. Lai arī cik mēs mīlētu strādāt, šoreiz esam izvēlējušies apspēlēt izklaidējošo daļu. Ienākot istabā, jūs redzēsiet nopietnus biznesa cilvēkus, kas piedāvās jautras aktivitātes, piemēram, šautriņas ar bosa attēlu mērķa vietā, papīra mešanu grozā, sēžot biroja krēslā, un daudz ko citu.